Redakce & kontakty

 

Redaktoři:

Martin Chour – MCH

 • Je šéfredaktorem stránek. Stránky založil a napsal většinu dosavadních článků. Studuje na gymnáziu Gutha Jarkovského v Praze 1.

Jirka Staněk – JS

 • Člen redakční rady. Dostudoval SPŠD Masná. Příležitostně píše články a opravuje staré, zároveň je technickým správcem. Na stránkách pracuje od počátku roku 2013.

Ondřej Kališ – OK

 • Člen redakční rady. Pomáhá s vedením stránek. Příležitostně vytváří články zejména ze středočeské oblasti linkách a o teorii dopravy. Redaktorem je přibližně od roku 2013.

Vojtěch Jánský

 • Je zástupcem šéfredaktora stránek. Aktualizuje a píše články. Dělá povedené grafické mapky pro linky. 

Jakub Havlíček

 • Spolupracuje na stránkách od července 2014. Přidává fotky a píše články o linkách ve Středočeském kraji a články o výlukách.

 

Vojtěch Vilímec

 • Píše články a dělá povedené grafické mapky pro linky.

Jan Horák

 • Autor článků o obchodních linkách, fotograf.

Rudolf Žák

 • Autor a editor článků, fotograf

Lukáš Vrána

 • fotograf, autor článků

Tomáš Jůza

 • technický admin

Spolupracovníci:

Tomáš Cígler – TC

 • tvorba článků

Jan Kubánek – JK

 • článek o MHD v Benešově

Tomáš Pařil – TP

 • aktualizování článků

Jiří Soldán – JSO

Spolupracovali s námi také: Lukáš Bouška, Pavel Hypš, Igor Kytka, Ivo Kořínek, Jakub Kodeš, Jakub Martinský, David Chroust, Jacek Domanski, Ondra Šimák, Antonín Jelínek, Patrik Martínek, Jonáš Hájek, Lukáš Nekolný

Spolupracující weby: a http://mhdfoto.cz/cs/, https://verejna-hromadna-doprava-stredocesky-kraj.webnode.cz/, https://metrobus.cz/

Pokud má někdo zájem o SPOLUPRÁCI na stránkách, neváhejte a vyplňte přihlášku redaktora zde.

Kontakt:

1) Email: tram-bus@seznam.cz
2) Facebook: SPVHD a tram-bus.cz
3) Stránky: www.tram-bus.cz
4) Twitter: @tram_bus_cz
5) Instagram: https://www.instagram.com/tram_bus.cz/

25 Responses to Redakce & kontakty

 1. Yarda říká:

  Ahoj Martine, náhodou jsem narazil na tvé stránky. Přeji tobě i tvým přátelům spoustu pěkných zážitků okolo autobusů a tramvají. Je to prima svět a já sám jsem se do něj po letech ve světě trucků vrátil. Možná se někde potkáme, otáčím volantem autobusu u DP Praha pod garáží Kačerov. Pokud budeš mít zájem, rád občas přispěji pár slovy nebo fotografií. E-mail už znáš. Tak mnoho zdaru, Yarda. (Jaromír Havlina)

 2. tomáš říká:

  Ahoj Martine, narazil jsem na vaše stránky náhodou, když jsem hledal informace o pražských tramvajích. Zajímají mne tramvaje i autobusy a už jsem využil vaše stránky ve škole (projektové dny). Je mi 12 let. Tyto stránky jsou super, všechny informace jsou tu a i zajímavosti. Kdyby jste chtěli nějáké fotky z Pražského barrandova, nebo nějáké slova tak stačí napsat na můj e-mail. Přeji vaším stránkám hodně úspěchů a slávy.Tak ať se daří, Tomáš Cígler.

 3. roubíček david říká:

  zdravím,čistě náhodou jsem brousil po zajímavostech o tramvajích,držím palce.pracoval jsem v čkd-tatra,mám k těm tramvajím trošku vztah,zatím,roubíček

 4. mirekbus říká:

  ahoj kolego! odkazů na tvý stránky je plnej fb kam se podívám 🙂 hodně štěstí a uspěchů jak pracovních tak dopravních 🙂
  já sám se zajímám o mhd (AUTOBUSY a trošku TRAMVAJE :)))) tak zdarec 🙂

 5. Kristýna Vachová říká:

  Dobrý den, jsem opět zklamaná MHD. Měla jsem jet autobusem číslo 30 v 19:35 z nádraží k zastávce u Vodárny, a dočkala jsem se, že jsem čekala o dalších 45 minut déle. Pan řidič asi hodně pospíchal domů, protože jsem tam byla o 6 minut dříve. Když objel svou trasu a měl jet zpět, jel ze zastávky zase o 7 minut dříve. Je neděle takže autobusy jezdí jednou za hodinu. Spěchala jsem na brigádu a dostavila jsem se pozdě, doufám, že pan řidič bude mít stržené peníze jako já. Doufám, že to nenecháte být. Děkuji! Dne 7.12. 2014

  • admin říká:

   My jsme pouze fanoškovský web veřejné hromadné dopravy v Praze a Středních Čechách. Navíc o té lince o které mluvíte myslím, že v Č a ni v Praze neejzdí. Děkuji za pochopení. (MCH)

   • X1 říká:

    Paní myslela asi Kolín. Tam je zastávka U vodárny (opravdu je s malým v) a jezdí na ní linka 3 a 13. Linka 3 taky jede na nádraží. Dopravce je ARRIVA, čímž se možná vše vysvětluje.

 6. kuba111329 říká:

  Miluji tuto stránku

 7. danbrautigam říká:

  Dobrý den, mám několik fotografií autobusů SOR z Prahy i Středních Čech… Pokud byste měl zájem a bylo by jak poslat, napište.

 8. Riska říká:

  Vazeni, stale mame problemy se zamenou Hostavice a Hostivice.
  I Vy mate chybu na strankach.
  Bus. 110 ma konecnou v HOSTAViCE.
  Dovedete si predstavit trasu. Hostivice – Letnany .
  Chyba je v novinkach pro rok 2016.
  Maj

  • admin říká:

   Děkujeme, o chybě jsem věděl, nicméně k internetu jsem se dostal od vydání změn až teď. Omlouvám se za špatnou informaci, došlo k mému pochybení, resp. nechtěné záměny.

 9. honza říká:

  dobri den bude nejake vozaky linky 363

 10. Richard Koutný říká:

  Super web. Rád si přečtu články o dopravě odjinud. Chybí mi tam ale Jihlava, plánuje se?

  • admin říká:

   Pokud se tam vydá nějaký z našich redaktorů, tak určitě bude. Ale letos určitě plánovaná není, letos jedeme např. do Třebíče.

 11. Anonym říká:

  Dobrý den, mohl bych požádat o vozové JŘ z ARRIVY STŘEDNÍ ČECHY i z provozoven SID (např. Sedlčany, Příbram)? 🙂

  • Vojtěch Vilímec říká:

   Dobrý den,

   všechny vozové JŘ, které máme k dispozici a zpracované, jsou na stránce s VJŘ v tabulce. Provozovny Sedlčany a Příbram teprve budeme zpracovávat, nejspíše v září nebo v říjnu.

   Za Tram-Bus.cz Vojtěch Vilímec

   • Anonym říká:

    Děkuji za odpověď, takže by mohly být dostupné už někdy v zimě? A ještě se zeptám: ty prázdninové oběhy tedy zpracovávat nebudete (ani příští rok)?

    • Vojtěch Vilímec říká:

     Dobrý den,

     vozové JŘ pro Sedlčany a Příbram jsou již dostupné.

     Za Tram-Bus.cz Vojtěch Vilímec

 12. Anonym říká:

  Proč dosud stále nemáte na svých www stránkách žádnou informaci o „Dopravním dnu v Zákolanech“ (dne 28. srpna 2017), jehož jste podle www stránek ROPIDu hlavními iniciátory a organizátory?
  Bude se v samotných Zákolanech dít ještě i něco jiného kromě toho, že tam budou odpoledne jezdit jednou čas mimořádně autobusy do Otvovic, resp. do Libčic n/Vlt. a Slaného?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *