DOD garáže Klíčov

Dne 9. března 2013 se uskutečnil Den otevřených dveří v garážích Klíčov, díky slavení 40 let existence garáže Klíčov. Mezi 10 až 14 hodinou se dalo prohlídnout zázemí garáže Klíčov.

Garáže Klíčovgaráže Klíčov (foto: MCH)

Od zastávky Českomoravská, přes Vysočanskou a Prosek až do zastávky Garáže Klíčov jezdila speciální autobusová linka číslo 747. První spoje byly tak narvané, že se už na Proseku 95 procent lidí nevešlo, ale o hodinu později už to bylo dobré a lidé nemuseli ani stát. Byl zde totiž nasazen 12 metrový autobus. Linka jezdila každých 7-8 minut.

Garáže Klíčovgaráže Klíčov (foto. MCH)

Pokud se budu bavit o samotné garáži Klíčov, tak toho bylo málo. Vystavěné tu byly autobusy v běžném provozu, ale i 3 historické, což mě potěšilo. Zázemí garáže jsem sice moc neviděl, ale kdo přišel již v 10 hodin, tak měl štěstí a mohl si prohlídnout myčku z blízka včetně procházení mezi autobusy (pak prostor zapáskovali).

dort k 40 letům garáže Klíčov (foto: MCH)

Také zde byly soutěže pro malé děti, infocentrum, něco od hasičů a občerstvení. Narváno zde ani nebylo, ale i tak tu bylo hodně lidí. Na to, že se to moc nepropagovalo a byla to jen jedna garáž, tak to byla velká účast. Myslím, že všichni, kdo tu byli, se to moc líbilo a že se půjdou kouknout i příště.

Fotografie:

Zveřejněno: 9. 3. 2013
Aktualizováno: 21. 9. 2014
Autor: Martin Chour

 

2 reakce na DOD garáže Klíčov

  1. Jarmila Bečková říká:

    Dobrý večer,
    prosím o pomoc, Dnes v 06:06 jsem v Troji v Mazurské ulici sedla do autobusu 144, dorazila jsem v 06:15 do Kobylis k metru. Vystoupila jsem a ve spěchu jsem si nechala krásnou šálu od fy Desigual (modrá, tyrkysově a růžovo-fialkové květy) u dveří na levé sedačce. Po výstupu jsem se chtěla vrátit, ale autobus odjel a já spěchala na odjezd z Wilsonova nádraží na Šumavu. Jestli šátek v tom autobusu zůstal, prosím, dejte mi věděl. Děkuji J. Bečková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *