Dopravní kalendář

 

Sháníte dopravní kalendář do kanceláře nebo domů? Týdenní Dopravní kalendář 2020 je pro vás ten pravý! Naleznete v něm 53 fotek prostředků veřejné dopravy z České republiky i z dalších států Evropy s popiskami. Fotografie byly letos vybrány hlasováním vás, našich čtenářů, a autory některých fotek jsou také naši čtenáři.

 

Jaká je cena dopravního kalendáře?

Kalendář při objednání do 25. září 2019 stojí 139 Kč. Poté bude stát 199 Kč.

Při předobjednávkách je letos zlevněné poštovné na 49 Kč, od 26. září pak za 55 Kč. S dobírkou o 50 Kč dráž. Peníze za kalendář posílejte na 280072550/0300 nebo je možné zaplatit při osobním převzetí v níže uvedených místech.

Kde si ho můžete objednat?

Můžete si jej objednat na e-mailu tram-bus@seznam.cz, taktéž nám můžete napsat do zpráv Facebooku Dopravního kalendáře nebo na Instagramu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail nebo do zpráv na Facebooku Dopravního kalendáře.

Kde si lze kalendář vyzvednout?

Kalendář bude možné vyzvednout od října na několika místech (Praha-Ohrada, Praha-Jindřišská, Praha-Palackého náměstí, Praha-Háje, Praha-Petřiny, Praha-Ládví, Pardubice-Univerzita). Stejně tak od stejného data bude možné jej zaslat poštou (bez i s dobírkou).

Jak kalendář vypadá?

Kalendář si lze prohlédnout zde.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail nebo do zpráv na Facebooku Dopravního kalendáře. Děkujeme za vaše objednávky, které nám výrazně pomohou stránky provozovat a dále je rozvíjet. Zároveň přispějete na další dopravní aktivity Sdružení přátel VHD!

 Zveřejněno: 4. 8. 2019
Autor: Martin Chour

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *