Dopravní kalendář

 

I na rok 2022 jsme pro Vás připravili týdenní Dopravní kalendář. Tento stolní kalendář obsahuje 53 obrázků z prostředí veřejné dopravy pořízených tentokrát v ČR i zahraničí. Výběr obrázků opět probíhal veřejným hlasováním i za účasti našich čtenářů.

Máme VYPRODÁNO! Kalendář již nyní není možné objednat.

Jaká je cena dopravního kalendáře?

Kalendář při objednání do 30. září 2021 stojí 149 Kč. Poté bude stát 199 Kč.

Osobní předání (na dohodnutém místě, viz níže) je zdarma; případné poštovné činí 59 Kč – s dobírkou o 60 Kč dráž. Podrobnější instrukce k platbě uvedeme v e-mailu.

Kde si ho můžete objednat?

Můžete si jej objednat na e-mailu tram-bus@tram-bus.cz, taktéž nám můžete napsat do zpráv Facebooku Dopravního kalendáře nebo na Instagramu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu nebo na sociálních sítích.

Kde si lze kalendář vyzvednout?

Kalendář bude možné vyzvednout od října na několika místech (Praha-Ohrada (na Koněvova 107 po dohodě, Chourovi), Praha-Háje, Praha-Petřiny, Praha-Ládví, Praha-Strahov, Praha-Novodvorská). Stejně tak je možné jej zaslat poštou (bez i s dobírkou).

Jak kalendář vypadá?

Ukázku kalendáře (prvních 10 týdnů) si lze prohlédnout zde. Rozlišení je snížené za účelem nižší velikosti souboru.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu nebo na sociálních sítích. Děkujeme za Vaše objednávky, které nám výrazně pomohou stránky provozovat a dále je rozvíjet. Zároveň přispějete na další dopravní aktivity našeho sdružení!

Komentáře jsou uzavřeny.