Pražská autobusová linka 205
Jezdí: celotýdně
Typ autobusu: standardní
Konečné zastávky: 3 (Budějovická, Poliklinika Budějovická, Zelený pruh)
Přestup na metro: C Doba jízdy: 5 min
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, a. s.
Nízkopodlažní spoje: ano
Potkává linky na trase: 118, 121, 124, 170, 193, 205, 332, 335, 337, 339, 362, 504, 505, 510, 606, H1, C, BB1, BB2
Zastávky: Budějovická (M-C), (nástupní) – Poliklinika Budějovická (výstupní) – Krčská (jen ve směru na Zelený pruh) – Na Strži (jen ve směru na Zelený pruh) – Antala Staška (jen ve směru na Poliklinika Budějovická) – Ryšánka – Na Planině – Zelený pruh
linka 205 na křižovatce u zastávky Budějovická (foto: MCH)
Mapa:
Interval: – všední den:
- brzo ráno: 15 – 20 min
- ráno: 5 – 7 min (od 8:15 po 8 – 10 minutách)
- dopoledne: 15 min (do 10 po 10 – 12 minutách)
- odpoledne: 7 – 8 min (od 14 do 15 po 10 minutách)
- večer: 10 min (od 20 po 12 – 15 minutách)
- pozdě večer: 20 min
- noc: nejezdí
– Sobota, neděle a svátky:
- brzo ráno: 30 min
- ráno: 20 min (v neděli po 30 minutách do 8 hodin, v sobotu od 8 po 15 minutách)
- dopoledne: 15 min (v neděli do 13 po 20 minutách)
- odpoledne: 15 min
- večer: 15 min
- pozdě večer: 20 min
- noc: nejezdí
Od kolika hodin myslím ranní špičku nebo třeba do kolika hodin je podle mě odpolední špička máte vysvětleno zde Zajímavá místa na trase:
- Budějovická (M-C)
- Poliklinika Budějovická – Úřad městské části Praha 4, Poliklinika Budějovická, Oční klinika Lexum
- Krčská (M-B)
- Na Strži – SPORTOVNÍ KLUB OAZA PRAHA
- Zelený pruh – Pohoda – společnost pro normální život lidí s postižením, plavecký bazén
Platný jízdní řád Staré jízdní řády:
- Linka 205 – 1. 9. 2013
- Linka 205 – 29. 6. 2013
- Linka 205 – 18. 2. 2013
- Linka 205 – 7. 1. 2013
- Linka 205 – 1. 9. 2012
Zastávky, které v seznamu zajímavých míst nejsou, tak tam nic zajímavého není. Pokud by tam bylo něco zajímavého napište do komentářů a já doplním. Fotografie z linky:
8 reakcí na Linka 205