Dobrodružná jízda III

V sobotu 15. května 2021 pořádáme další autobusovou dobrodružnou jízdu po středních Čechách. Tentokrát z Prahy vyrážíme na jih směrem na Nový Knín, pokračovat budeme na Dobříš, Hostomice, Jince a dojedeme až do Příbrami, odkud pojedeme přes Milín až k vodní nádrži Orlík a skončíme v Sedlčanech. Naším cílem je navštívit dopravně i místopisně zajímavá místa, projet se jarní krajinou a užít si přátelskou atmosféru v autobusu. Akci organizuje tým Sdop – Sdružení dopraváků, Metrobusu a Tram-bus.cz.

Začátek: 15. 5. 2021 8:00 – aut. stanoviště Na Knížecí, odjezdové stání č. 4 ­– přijďte prosím s dostatečným předstihem!
Konec: 15. 5. 2021 mezi 17. a 18. hodinou – aut. stanoviště Sedlčany. Pro cestu do Prahy lze využít spoje linky PID 360, případně jet vlakem směr Olbramovice.
Přibližná trasa: Praha – Jíloviště –  Nová Ves pod Pleší – Mníšek pod Brdy – Malá Hraštice – Nový Knín – Mokrovraty – Dobříš – Velký Chlumec – Hostomice – Jince – Bratkovice – Obecnice – Kozičín – Příbram – Milín – Pečice – Solenice – Milešov – Klučenice – Klenovice – Milešov – Krásná Hora nad Vltavou – Vysoký Chlumec – Sedlčany
Cena (pro 1 osobu): 180 Kč při rezervaci a platbě předem nebo 200 Kč na místě (bez garance místa k sezení!) – místa k sezení jsou již vyčerpána
Pokud máte zájem o účast, pokračujte prosím k přihlašovacímu formuláři. Instrukce k platbě dostanete na základě odeslání přihlášky.
Vozidlo: Karosa B 951E
Řidiči: Aslanex & Dan z Metrobusu, možná bude i překvapení
Busvedoucí: Honza Škopek & Raf z Metrobusu
Stravování: Společná možnost oběda v pivovaru Malý Janek v Jincích – okolo 12. hodiny. Na výběr je z několika hotových jídel a ze stálé nabídky: sledujte prosím email.

 • Cílem akce je projet si zajímavá místa a trasy v autobusové síti, užít si jízdu a dobrou zábavu. Zastávky pro focení budou často velmi krátké. Účastníky prosíme, aby dbali pokynů busvedoucích, v případě neuposlechnutí výzvy k nástupu může být účastník zanechán na místě bez náhrady.
 • Organizátoři se vynasnaží projet celou předpokládanou trasu se všemi odbočkami. V případě nepříznivých okolností nebo nepředvídaného zpoždění však mají právo operativně rozhodnout o vynechání některých částí.

Interaktivní schéma trasy:

Lze stáhnout i celé schéma (v JPG, 4,4MB).

13 reakcí na Dobrodružná jízda III

 1. Václav Vyskočil říká:

  Dobrý den, včera (30. 4. 2021) jsem zaslal přihlášku pro dvě osoby, doposud mi nepřišla odpověď, zde je ještě volno a můžeme s účastí počítat.

  • Lanovkář říká:

   Dobrý den, pane Vyskočile,
   bohužel je kapacita již naplněna.
   Snad se vám podaří se s námi svézt příště.

 2. Pavel říká:

  vy jste organizator pane Lanovkar?

 3. Pavel říká:

  Dobrý den.

  Smím se zeptat, proč trasa v úseku Praha – Příbram kopíruje předešlou podzimní úsek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *