4. sraz autobusů Karosa řady 700

 

V sobotu 3. zaří 2022 se uskuteční již 4. ročník srazu autobusů Karosa a dalších vozidel nad 3,5 tuny na letišti Hradčany v Ralsku. Budou zde opět vystavena různá vozidla československé výroby ze všech koutů ČR. Bližší informace o akci jsou k nalezení na facebook události.

Jako minulý rok se i letos na sraz vydáme s ostravskou Karosou B952E a vy máte možnost jet s námi jak ráno z Prahy, tak večer zpět do Prahy.

Ráno se do Ralska vydáme v 6:10 z Vypichu přes Anděl (6:25), I. P. Pavlova (6:40), Želivského (7:05) a Černý Most (7:40). Následně po hodině zastavíme u občerstvení letadlo u Bakova nad Jizerou a potom se vydáme rovnou na letiště Hradčany.

Zpět do Prahy se vydáme po šestnácté hodině přes Doksy, Mšeno, Mělník, Všetaty a Starou Boleslav. Autobus pojede i zpět po stejných zastávkách v Praze. (t.j. Černý Most, Želivského, I. P. Pavlova, Anděl a Vypich)

 

Jízdní řád do Ralska:
Vypich – 6:10
Anděl (ul. Stropežnického) – 6:25
I. P. Pavlova (ul. Sokolská) – 6:40
Želivského – 7:05
Černý Most – 7:40
Občerstvení u letadla – 8:40 – 9:00
Letiště Hradčany (Ralsko) – 9:50

Cena jízdného:

Jednosměrná – 200 Kč

Obousměrná – 350 Kč

Rezervace místa:
Jízda je možná pouze po předchozí rezervaci a platbě. Pokračujte prosím k přihlašovacímu formuláři.

Případné dotazy směřujte prosím na tram-bus@tram-bus.cz.

Komentáře jsou uzavřeny.