Subway Simulator Prague Metro

 • Simulátor trasy metra A
 • Zdarma s reklamami
 • Aplikace pro OS Android (4.0+)
 • Od vývojářů WAPP

Lepší simulace pražského metra pro Android neexistuje

Usedněte na stanoviště svého svěřeného vlaku 81-71M, rozhlédněte se po něm natáčením telefonu, vložte svoji kartu strojvedoucího, zapněte světla, zahlašte, zavřete dveře, rozjeďte se a kochejte se reálnou fyzikou soupravy s realistickou předlohou linky metra A. Nechybí ani manipulační spojka na trať C. Ve verzi 1.6 je k dispozici pouze směr Nemocnice Motol, to se však má v chystané verzi 2.0 změnit. Řízení je velice realistické – kontrolér se ovládá téměř jako ve skutečnosti. Ve zpětných zrcátkách a kamerách na nástupišti uvidíte aktuální dění, rovněž také aktuální čas s časem odjezdu předchozí soupravy. Aplikace ve verzi 1.6 zabere přibližně 150 MB paměti, což už v dnešní době není nic závratného. Na Google Play má již aplikace přes milion stažení, což považujeme na české poměry za obrovský úspěch. Jen tak dál.

screenshot_20161010-145604 vlak přijíždí do stanice Petřiny (screen: JS)

screenshot_20161010-155154 vlak stanicuje ve stanici Želivského (screen: JS)

screenshot_20161010-145731 začátek simulace (screen: JS)

Kde stáhnout? Google Play  

Zveřejněno: 16. 1. 2015 Aktualizováno: 10. 10. 2016 Autor: Jirka Staněk

19 reakcí na Subway Simulator Prague Metro

 1. Jirka říká:

  Dobrý den,
  Dne 13.2.2015 vyšla aktualizace prosím o doplnění.
  Děkuji

 2. Jan Schejbal říká:

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli to chystáte mm ještě letos ty 2 stanice metra s tím že jestli by to mohlo bejt s prestupem z metra do metra a i taky z postavickama moc děkuji za odpověď

 3. vlastimil říká:

  adam pichler neo

 4. vlastimil říká:

  adam pichler neo vy ste na hofno

 5. profesor říká:

  Jakube, pro PC to už kluci hostivařský lepit zkoušeli, ale měli tam takové kvantum chyb, že to po marných pokusech zabalili a migrovali k jednodušší platformě do GA. I v tom je to však bída a utrpení, protože se sice ve škole naučili základy programování, ale už ne správně optimalizovat zdrojový kod, takže to zahlcuje paměť, ale neumí ji už uvolnit.

 6. profesor říká:

  Sice se tu píše, že je řízena 8171M, ale to bylo jen v té první verzi, to upgrade už to pokazilo na rajčák M1, takže je to paskvil. Dveře jdou otevřít před stanicí do tunelu, po hlášení se nezavřou atd, atd, plno chyb oproti reálu. Stejně jako u té céčkové verze si ani zde študentíci nedali práci se zjištěním reálných vlastností, ač o reálném chování se chlubí.

 7. profesor říká:

  Odpovědně prohlašuji, že u firmy WAPP ( http://www.wapp.cz/index.php?p=onas ) si opravdu ani náhodou neobjednám žádnou zakázku web či app. Nemám zájem o www s kvantem ostudných češtinářských chyb. Měli jste se pořádně učit, chlapci.

 8. kub říká:

  jak se to stahuje na pc windos 7

 9. františek pernicky říká:

  je ta hra i na pc

 10. Adam K. říká:

  Je ta hra pro Apple store

 11. michal říká:

  dakujem potom zavolam

 12. Vlado říká:

  Dobrý den,
  Zkouším jít přes odkaz na google play a píše mi to: položka nenalezena.
  Máte tam ještě vůbec tu hru?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *