O nás

 
 

5 reakcí na O nás

 1. Profilový obrázekJ. Vojtěchová říká:

  Dobrý den,
  dne jsem využila linky 110 k cestě do zaměstnání.Čas 6:31 hod. ,nástup Globus Čakovice .To,že autobus je staršího data výroby by mi ani tak nevadil,černá koženková sedadla byla ledová a při dosednutí jsem myslela,že sedím na ledu.V autobuse byla větší zima jak venku a když se v zastávce otevřely dveře,přívan teplejšího vzduch byl příjemný.Celou cestu asi tak 25 minut
  jsem myslela,že sedím v mrazáku.Řidič nezatopil a já ,i když jsem hodinu v práci,mám studené ledviny.Jízda dnes v tomto autobuse byla skutečně o zdraví.Hezký den Vojtěchová

  • Profilový obrázekMartin Chour říká:

   Dobrý den,
   my nejsme oficiální stránky Pražské integrované dopravy. Svůj podnět můžete poslat buď na ROPID nebo na dopravce (Jaroslav Štěpánek). (MCH)

 2. Profilový obrázekZdeněk Řípa říká:

  dobrý den, dnes jsem marně se snažil na vašem webu najít aktuální směny v MHD, jako např průjezd stanicí Muzeum, nevím v kterém směru, zda A nebo C, uzavření výstupu do Nám, Republiky, které tramvaje jedou a které nejedou pri zrušení tram úseku Újezd – Malostranské nám. Opravdu, at klikám jak klikám, tak se max. dovím, že metro je jeden ze způsobu hromadné dopravy. T o ví ale každý i ten čtyřletý kluk u nás v rodině.

 3. Profilový obrázekObava říká:

  Kdo chce z Vás nám z Loun znemožnit jezdit do práce v čas když posunete spoje o 20minut na později ? Chápe Praha že bez přespolních to nejde ?

 4. Vážení čtenáři,
  dovolujeme si vám představit nový pořad „Emhádéčko“ který bude vysílán na nové internetové televizi CNTV.
  V případě, že chcete něco štábu sdělit napište nám prosím na press@cntv.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *