Dopravní kluby a spolky

 

bude doplněno… KDH

Klub dopravní historie (KDH) je skupina dopravních nadšenců, která se zajímá o dopravu (metro, tramvaje, autobusy, vlaky atd.). Tato skupina chodí po různých exkurzích, které jsou pro veřejnost nepřístupné včetně zajímavého výkladu (vozovny, garáže, instituce jako je třeba ROPID atd.), po různých výletech i za hranice ČR. S naším klubem máte i podstatné slevy z jízdného na historických jízdách, popřípadě jízdné zdarma. Klub sídlí v DDM Praha 5 u Anděla v Praze, tzn. velmi dobrá dostupnost MHD. Zde máme každý měsíc schůzku, kde si říkáme organizační věci, hrajeme různé soutěže o ceny a občas tam přijde i nějaká významnější osoba s dopravy (např. ředitel ČD Carga). V DDM je i nově zrekonstruovaná počítačová učebna, kde si můžete zahrát každých 14 dní dopravní hry. KDH je zkrátka určen pro děti a mládež od 7 do 26 let, které zajímá doprava. Fotografie z výletů jsou zde. Více zde: www.klubdopravnihistorie.webnode.cz , popřípadě www.kdhddm5.cz
 
KDH
 
 

Zveřejněno: 8. 3. 2013 Aktualizováno: 3. 2. 2014 Autor: Jirka Staněk

2 Responses to Dopravní kluby a spolky

 1. Jakub Krystof Horák říká:

  ahoj, a dobrý den Vám všem,
  jsem Velký fanda městské hromadné dopravy, především tramvají. Chci se zeptat, jak a kdy se s Vaším klubem lze sejít a jaká jsou Vaše pravidla klubu.

  Děkuje a zdraví

  jakub.krystof.horak@seznam.cz 10 let, pátá tř. ZŠ Přerov nad Labem

  • Ahoj, kontakty máš uvedeny přímo v článku, případně na oficiálním KDH webu též uvedeným v článku; pokud máš zájem dojíždět do Prahy na akce, stačí zavolat vedoucím (p. Vaculín).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *