SIMT prošel aktualizací. Jaké jsou plány do budoucna?

Populární česká hra SIMT MHD byla minulé úterý po půl roce znovu aktualizována. Hráči ve verzi 1.3.87 naleznou novou trolejbusovou linku 18 nebo tramvajovou vozovnu. Aktuálně vývojáři připravují další tramvajovou linku či tramvaj T3. 

Linka 18 v Bělicích. (foto: SIMT/upraveno)

„V nové verzi je podstatný nový obsah, který hru oživil. Především tedy nová trolejbusová linka 18 z Bělic k Nemocnici Vřesiny, 20 vozidel Citelis a Citybus a tramvajová vozovna Střelná Hora,“ uvedl Tomáš Faina, vývojář hry SIMT. Dále je nové hlášení zastávek. Výhybky mají animované jazyky a přehazují se za tramvají. Hráči naleznou u tramvají záchrannou brzdu. Novinkou je trolejbusová spojka od Evropské do vozovny.

Taktéž byla upravena trasa linky NC, která nově končí u obchodního domu TEMPO. Na této lince nyní najdete jak standardní autobus, tak kloubový. Ve hře je nově 250 modelů domů a dalších doplňků. „Co se stihne vytvořit do vánoční verze zatím není jisté, ale v plánu je především tramvaj T3, nová tramvajová linka, úprava a vylepšení systému trolejbusů i tramvají,“ objasnil Faina a dodává: „Multiplayer prozatím nemůže být vyvíjen, pokud není hotová samotná hra.“

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Vojtěch Jánský

Na stránkách začal pracovat v lednu 2018 na městských linkách. Od května 2018 je zástupcem šéfredaktora stránek. V říjnu 2018 ukončil práci na městských linkách a nyní se věnuje denním článkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *