Plzeň odměňuje budoucí prvňáčky

Plzeň – Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) ve spolupráci s městem již potřetí darují plzeňským nastupujícím prvňáčkům zdarma Plzeňskou kartu a k tomu řadu bonusů a slev, tento „dárek“ od města a dopravního podniku obdrží přibližně dva tisíce dětí ze všech plzeňských škol.

ilustrační foto (Shutterstock.com)

„O akci Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma byl v předešlých letech ze strany rodičů velký zájem. Rozhodli jsme se proto spolu s městem v akci nejen pokračovat, ale zároveň rodinám začátek školní docházky zpříjemnit,“ říká Radek Kozler, ředitel úseku Plzeňská karta.

Kampaň upozorňující na Plzeňskou kartu pro prvňáky. (zdroj: PMDP)

Pokud se děti pochlubí se svoji novou Plzeňskou kartou společně se speciálním kuponem, zdarma získají například vstupenku do plzeňské Techmanie, vstupenku umožňující prohlídku Divadla Alfa nebo zlevněný vstup do zoologické zahrady. Mohou samozřejmě také uplatnit slevové kupony v knihkupectví Dobrovský, Království hraček Bambule, FC Viktoria shopu, na školní razítka Creaprint a na členský příspěvek klubu Aikido Dojo Plzeň.

„Chtěli bychom, aby všechny děti v regionu navštěvovali Techmanii pravidelně a opakovaně již od útlého věku. Vzdělávání má různé podoby a my bychom chtěli přispět k nabídce vzdělávacích cest. Je na rodičích a zájmu dětí, které cesty si mimo školu vyberou.“ říká Vlastimil Volák, ředitel Techmania Science Center.

Plzeňská karta kromě cestování plzeňskou MHD nabízí i možnost rezervace a výdeji školních obědů, Knihovnickou kartu kterou lze použít v knihovně města Plzně a na dalších místech. Akce platí od 1.5. do 30.9. 2019. Kompletní informace jsou k dispozici na webových stránkách Plzeňské karty.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Lukáš Vavřík

Zabývám se fotografií, grafickým designem a občas i naprogramuji nějaký ten web. Rok a půl se také krajně zajímám o dopravu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *