Od středy do soboty nepojedou tramvaje ulicí Badeniho

Již den po Novém roce nás čeká první tramvajová výluka. Dojde při ní k rekonstrukci tramvajové trati v Badeniho ulici. Výluka se dotkne pěti tramvajových linek. Všechny linky pojedou odklonem. DPP neplánuje zavedení náhradní dopravy. 

Od středy do soboty neprojedou tramvaje ulicí Badeniho. (mapa: DPP)

Omezení začne ve středu 2. ledna 2019 ve 20 hodin a bude trvat do soboty 5. ledna 2019 do 0:30 hodin, kdy svůj provoz končí denní linky. Tramvajové linky 2 a 97 budou v úseku Vozovna Střešovice – Malostranská vedeny přes zastávky Pražský hrad a Královský letohrádek. Linky číslo 18 a 20 pojedou mezi Vítězným náměstím a Malostranskou přes zastávky Prašný most, Pražský hrad a Královský letohrádek. Linka 12 bude odkloněna po nábřeží (přes zastávku Čechův most). Po dobu výluky je zrušena zastávka Chotkovy sady. Dopravní podnik varuje, že není zavedena náhradní doprava. Doporučuje využít linku metra A.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Vojtěch Jánský

Na stránkách začal pracovat v lednu 2018 na městských linkách. Od května 2018 je zástupcem šéfredaktora stránek. V říjnu 2018 ukončil práci na městských linkách a nyní se věnuje denním článkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *