DPP hledá dodavatele, který mu zajistí náhradní díly na autobusy

Pražský dopravní podnik vypsal výběrové řízení na dodávku náhradních dílů pro autobusy. Chce zaplatit maximálně 530 milionů korun. Vyplývá to z dokumentace zveřejněné ve věstníku veřejných zakázek. Zájemci mohou své nabídky podávat do 3. ledna 2019. Smlouva s dodavatelem bude uzavřena na 4 roky.

Citybus zachycený na Smíchovském nádraží během výluky na Baních (foto: Jakub Havlíček)

DPP hledá dodavatele, který mu zajistí motory, převodovky, nápravy, podvozky, karoserie, elektroinstalace, odbavovací a informační systém a příslušenství. To by mělo zajistit stabilní a dlouhodobé množství zásob náhradních dílů, což je u dopravního podniku dlouhodobý problém. Na kolik to dopravní podnik vyjde, bude známo z výsledku výběrového řízení, chce ale zaplatit nanejvýš 530 milionů korun bez DPH. Dodávky dílů bude DPP platit zpětně na základě dodané faktury. Případní zájemci musí splnit například podmínku, že za poslední 3 roky získali alespoň jednu zakázku s ročním plněním minimálně milion korun a předmětem byla dodávka dílů na autobusy.

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Vojtěch Jánský

Na stránkách začal pracovat v lednu 2018 na městských linkách. Od května 2018 je zástupcem šéfredaktora stránek. V říjnu 2018 ukončil práci na městských linkách a nyní se věnuje denním článkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *