ČSAD MHD Kladno nakoupí sedm kloubových autobusů

Střední Čechy – Dopravce ČSAD MHD Kladno pokračuje v omlazování svého vozového parku. Nyní zamíří nové kloubové autobusy na linky 307, 603 a 607. Všechny autobusy splňují nové standardy kvality Pražské integrované dopravy.

Kloubový SOR NBG18 v zastávce Cyrila Boudy (foto: Jakub Havlíček)

„Kloubové autobusy budou nasazeny na linku 307 na základě požadavku objednatele zajistit kapacitními vozidly narůstající frekvenci na této lince. Nasazení patnáctimetrových autobusů je dočasné do obdržení dodávky nových kloubových autobusů. Objednány jsou bezbariérové autobusy ve vybavení podle standardů IDSK pro systém PID,“ uvedl ředitel dopravce ČSAD MHD Kladno Lubomír Landa.

 

Jedná se celkem o sedm autobusů typu SOR NBG 18. Díky novým standardům se cestující budou moci těšit na tepelnou pohodu po celý rok, informační komfort v podobě zvýšeného počtu LCD obrazovek či pohodlnější měkká sedadla s vyššími opěradly.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Vojtěch Jánský

Na stránkách začal pracovat v lednu 2018 na městských linkách. Od května 2018 je zástupcem šéfredaktora stránek. V říjnu 2018 ukončil práci na městských linkách a nyní se věnuje denním článkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *