Hradčanská – Strossmayerovo náměstí

 

Z důvodu opravy ulice Milady Horákové dochází od zahájení nočního provozu 30.6./1.7. do ukončení denního provozu 9.7. k následujícím opatřením.

Linky 1 a 25 jsou ze Strossmayerova náměstí odkloněny přes zastávky Nábřeží kpt. Jaroše (T) – Čechův most – Malostranská a Chotkovy sady do zastávky Hradčanská a dále po svých trasách.

Linky 8 a 91 a 96 jsou z Dlouhé třídy odkloněny přes zastávky Čechův most – Malostranská a Chotkovy sady do zastávky Hradčanská a dále po svých trasách.

Linka 12 je ze Strossmayerova náměstí odkloněna přes zastávky Nábřeží kpt. Jaroše (T) – Čechův most a Malostranská (nábřeží) do zastávky Malostranská a dále po své trase.

Linka 26 je ve směru z Hostivaře odkloněna ze Strossmayerova náměstí přes Veletržní palác do zastávky Výstaviště Holešovice, kde je ukončena

Zavedena je náhradní tramvajová linka 36 v trase DIVOKÁ ŠÁRKA – Vozovna Vokovice – Nad Džbánem – Nádraží Veleslavín – Červený Vrch – Sídliště Červený Vrch – Bořislavka – Na Pískách – Hadovka – Thákurova – Dejvická – Vítězné náměstí – Hradčanská – ŠPEJCHAR

Ve vyloučeném úseku je v denním provozu zavedena náhradní autobusová linka X1 v trase STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ – Kamenická (v ul. Veletržní) – Letenské náměstí – Sparta – HRADČANSKÁ.

V nočním provozu je zavedena linka X91 v trase NÁMĚSTÍ REPUBLIKY – Dlouhá třída – Nábřeží Kpt. Jaroše (Z) – Strossmayerovo náměstí – Kamenická (v ul. Veletržní) – Letenské náměstí – Sparta – HRADČANSKÁ

výluková mapka (zdroj: ROPID)

Autor: Jakub Havlíček
Zveřejněno: 28. 6. 2017

Komentáře jsou uzavřeny.