Hrnčíře

 

Z důvodu výstavby kanalizace v Hrnčířích dochází od 1.7. do 2.9. k omezení provozu na linkách 326 a 327.

Linka 326 je ze zastávky Hrnčířský hřbitov odkloněna přes zastávky Pramenná; Vestec,Safina – (Vestec,Biocev) – Vestec,Obchodní centrum – Vestec,Obecní úřad – Vestec,U Klimešů – Vestec,U Vodárny – (Jesenice,Zdiměřice,Sportovní areál – Praha,Drazdecká – Jesenice,Zdiměřice,Sportovní areál) – Jesenice,Zdiměřice,Bytovky – Jesenice,Zdiměřice,U RybníkaJesenice,Zdiměřice,Canadian School – Jesenice,Belnická do zastávky Jesenice, kde je ukončena.
Upozorňujeme, že většina spojů jedoucí do Jesenice nejde přes zastávky Vestec,Biocev; Jesenice,Zdiměřice,Sportovní areál a Praha,Drazdecká. Většina spojů obsluhující zastávku Drazdecká jede přes zastávku Vestec,Biocev a je ukončena v zastávce Drazdecká.

Výlukový jízdní řád (326)

Linka 327 je ze zastávky Hrnčířský hřbitov odkloněna přes zastávky Pramenná; Vestec,Safina – Vestec,Obchodní centrum – Vestec,Obecní úřad – Vestec,U Klimešů – Vestec,U Vodárny – (Jesenice,Zdiměřice,Sportovní areál – Praha,Drazdecká – Jesenice,Zdiměřice,Sportovní areál) do zastávky Jesenice,Zdiměřice,Bytovky a dále po své trase.

Výlukový jízdní řád (327)

Cestující jedoucí do zastávky Drazdecká jedou přes Vestec bez doplatku jízdného.

výluková mapka (zdroj: ROPID)

Autor: Jakub Havlíček
Zveřejněno: 29.6.2017

Komentáře jsou uzavřeny.