I.P.Pavlova – Náměstí Míru

 

Z důvodu opravy tramvajové trati je od pondělí 11. července 2016 (přibližně od 4.30 hodin) do středy 27. července 2016 (přibližně od 0.30 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku I. P. Pavlova – Náměstí Míru.
Změny tras tramvajových linek

  • Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Ďáblice ze zastávky Šumavská vedena přes zastávky Blanická, Jana Masaryka a Koh-i-noor do zastávky Kubánské náměstí, kde je ukončena.
  • Linka číslo 16 je ve směru od Lehovce ze zastávky Šumavská vedena přes zastávky Blanická a Jana Masarykado zastávky Čechovo náměstí, kde je ukončena (výstup v Moskevské ulici, nástup v Minské ulici).
  • Linka číslo 22 je v úseku I. P. Pavlova – Koh-i-noor odkloněna přes zastávky Bruselská, Otakarova a Bohemians.
  • Linka číslo 51 je provozována ve dvou variantách trasy: ve směru od Divoké Šárky je ze zastávky I. P. Pavlovaodkloněna přes zastávku Bruselská do zastávky Zvonařka, kde je ukončena; ve směru od Radošovické je ze zastávky Flora odkloněna přes zastávky Jiřího z Poděbrad, Muzeum a Bruselská do zastávky Zvonařka, kde je ukončena.
  • Linky číslo 57 a 59 jsou v úseku I. P. Pavlova – Koh-i-noor odkloněny přes zastávky Bruselská, Otakarovaa Bohemians.

Zavedení tramvajové linky V denním provozu je zavedena linka číslo 36 v trase Sídliště Řepy – Kotlářka – Anděl – Palackého náměstí – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Zvonařka (úsek Sídliště Řepy – Kotlářka obsluhují pouze vybrané spoje). Náhradní doprava

  • V denním provozu je v trase Blanická – Náměstí Míru – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Blanická zavedena náhradní autobusová doprava X10.
  • V nočním provozu je v trase Koh-i-noor – Vršovické náměstí – Jana Masaryka – Náměstí Míru – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Jana Masaryka – Vršovické náměstí – Koh-i-noor zavedena náhradní autobusová doprava X57.

Změny v zastávkách tramvají Zřizuje se zastávka Blanická (v obou směrech) v Blanické ulici poblíž křižovatky s Francouzskou ulicí.
Změny v zastávkách autobusů Pro linku číslo 135 je přemístěna zastávka Náměstí Míru (směr Chodov) ke křižovatce s Americkou ulicí. i-p-pavlova-namesti-miru_schema

Zveřejněno: 26. 6. 2016
Aktualizováno: 26. 6. 2016
Autor: Martin Chour

Komentáře jsou uzavřeny.