Zbraslav – Baně

 

Z důvodu 1. etapy rekonstrukce ulice Na Baních v Praze 5 je od 15. 7. 2016 do 7. 8. 2016 obousměrně přerušen provoz autobusů v úseku Na Drahách – K Chatám.

Změny tras autobusových linek:

Linka 129 je zkrácena do trasy Smíchovské nádraží – Na Drahách. V SN zavedeny vložené spoje v úseku Zbraslavské nám. – Na Drahách, nahrazující odkloněnou linku 318 (viz níže).

Linka 318 je ve směru z centra v pracovní dny dopoledne (cca do 12:00) a v SN celodenně (vyjma posledního spoje) odkloněna ze zastávky Zbraslavské náměstí po silnici I/4 do Jíloviště a dále po své trase. V pracovní dny odpoledne (a poslední spoj o víkendu) je ze zastávky Zbraslavské nám. odkloněna přes zastávky U Včely a Žabovřesky na silnici I/4 do Jíloviště a dále po své trase. Ve směru do centra je odkloněna z Jíloviště po silnici I/4 a přes zastávky Žabovřesky a U Včely do zastávky Zbraslavské nám. a dále po své trase. První ranní spoj zajíždí i do zastávky Na Drahách.

Zbraslav-etapa 1výluková mapa 1. etapy (zdroj: Ropid)

2. etapa bezprostředně navazuje, a to od 8. 8. 2016 do 22. 8. 2016. V této etapě bude přerušen provoz mezi zastávkami Baně a K Chatám.

Linka 129 je vedena bez omezení ve své pravidelné trasae ze Smíchovského nádraží na Baně. V SN zůstávají vložené spoje Zbraslavské nám. – Baně (stejně, jako v předchozí etapě).

Linka 318 je odkloněna shodně jako v první etapě, s tím, že první ranní spoj zajíždí až na Baně.

 

Zveřejněno: 18. 7. 2016
Autor: Jakub Havlíček

Komentáře jsou uzavřeny.