Točná

 

Z důvodu opravy ulic Hornocholupická, Čsl. exilu a Povodňová je od 11. 7. 2016 do 31.8.2016 upraven provoz autobusových linek v oblasti Modřan, Točné a Cholupic. V souvislosti s opravou mostu v Dolních Břežanech zůstává v platnosti odklon linky 341.

Změny tras autobusových linek:

Vybrané spoje linky 113 jsou prodlouženy z Písnice přes Cholupický vrch, Cholupice a Hrazanskou na Točnou (náhradou za odkloněné linky 173 a 341).

Na lince 139 je zrušena zastávka Na Havránce a zřízeny zastávky Polilklinika Modřany (v ulici Čsl. exilu v zastávce NAD za tramvaj) a Čechova čtvrť (v ulici Gen. Šišky v zastávce NAD za tramvaj).

Na lince 165 jsou zrušeny zastávky Na Havránce a Poliklinika Modřany (v ulici Čsl. exilu). Ve směru Sídliště Zbraslav je zřízena zastávka Poliklinika Modřany (v ulici Gen. Šišky). Obousměrně se pak zřizuje zastávka Čechova čtvrť (v ulici Gen. Šišky v zastávce NAD za tramvaj).

Linka 173 je v provozu pouze v pracovní dny od 6 do 20 hod. Je upravena do trasy Tyršova čtvrť – Nádraží Modřany – Baba I – Na Beránku – Pavelkova – Petržílova – Platónova – Násirovo náměstí. Pro tuto linku se oubousměrně ruší zastávky Cholupický Vrch, Cholupice náměstí, Cholupice, Hrazanská, Točná, Poliklinika Modřany a Tylova čtvrť. Dále jsou zrušeny zastávky Družná a Ke Schodům ve směru Nádraží Modřany a zastávka Na Cikorce směr Násirovo nám.

Linka 341 je z Obchodního náměstí vedena odklonem přes zastávky Nádraží Modřany, Čechova čtvrť, Poliklinika Modřany, Sídliště Modřany, Jirčanská, U Libušské sokolovny, Sídliště Písnice, Lipovická, Ke Březině, Písnice a Dolní Břežany,,Na kopečku do zastávky Dolní Břežany,,nám. a dále po své trase mimo zastávky Točná, Hrazanská, Cholupice, Cholupice náměstí, Cholupický vrch, Na Beránku, Hornocholupická, Baba I, Baba II a K Vystrkovu

Cholupice1schéma vedení linek v oblasti Modřan, Cholupic a Točné (zdroj: Ropid)

Modrany1

schéma vedení linek v oblasti Modřan (zdroj: Ropid)

Zveřejněno: 22. 7. 2016
Autor: Jakub Havlíček

Komentáře jsou uzavřeny.