Lazarská – Jindřišská

 

Z důvodu opravy tramvajové trati v ulici Jindřišské a Vodičkově bude od soboty 26. dubna 2014 (od přibližně 0:30 hodin) do soboty 28. června 2014 (do přibližně 0:30 hodin) obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Lazarská – Jindřišská.

Změna linek:

3, 9, 14, 24, 51, 52, 54, 55, 56, 58

Zrušené linky během výluky:

žádné

Náhradní doprava:

Náhradní doprava v úseku Lazarská – Jindřišská není zavedena. Použijte proto linky metra A a B.

Tram 29 (PD souprava, SN sólo, Vozovna KobylisyKobylisy – Palmovka – Florenc – Masarykovo nádraží – Hlavní nádraží – Olšanské náměstí – Ohrada – Spojovací)

V úseku Olšanské hřbitovy – Spojovací budou zavedeny vybrané spoje linky číslo 11 i v sobotu (časový rozsah přibližně od 8:00 hodin do 20:00 hodin) a v neděli (časový rozsah přibližně od 13:00 hodin do 20:00 hodin).

Opatření během výluky:

 • Linka číslo 3 bude ve směru od Nádraží Braník odkloněna ze zastávky Karlovo náměstí do zastávky Lazarská (ve Spálené ulici). Dále bude pokračovat jako linka číslo 9 směr Sídliště Řepy.
 • Linka číslo 9 bude ve směru od Sídliště Řepy ukončena v zastávce Lazarská (ve Spálené ulici). Dále bude pokračovat jako linka číslo 3 směr Nádraží Braník.
 • Linka číslo 14 bude ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Myslíkova vedena přes zastávky Karlovo náměstí, Moráň a Palackého náměstí do zastávky Zborovská a zpět na Sídliště Barrandov.
 • Linka číslo 24 bude ve směru od Kubánského náměstí ze zastávky Karlovo náměstí vedena přes zastávky Lazarská (ve Spálené ulici), Národní třída, Staroměstská, Právnická fakulta, Čechův most, Náměstí Republiky, Bílá labuť, Vltavská, Dělnická a Nádraží Holešovice do zastávky Výstaviště Holešovice, kde bude ukončena.
 • Linky číslo 51, 54 a 56 budou v úseku Lazarská – Strossmayerovo náměstí odkloněny přes zastávky Národní třída, Národní divadlo, Staroměstská, Právnická fakulta a Čechův most.
 • Linka číslo 52 bude v úseku Lazarská – Bílá labuť odkloněna přes zastávky Národní třída, Národní divadlo, Právnická fakulta, Čechův most a Náměstí Republiky.
 • Linka číslo 55 bude v úseku Lazarská – Hlavní nádraží odkloněna přes zastávky Národní třída, Národní divadlo, Právnická fakulta, Čechův most, Náměstí Republiky, Masarykovo nádraží a Dlážděná.
 • Linka číslo 58 bude v úseku Anděl – Hlavní nádraží odkloněna přes zastávky Palackého náměstí, Karlovo náměstí, Národní třída, Národní divadlo, Právnická fakulta, Čechův most, Náměstí Republiky, Masarykovo nádraží a Dlážděná.

Změny zastávek tramvají:

 • Po dobu výluky budou dočasně zřízeny zastávky Lazarská (v obou směrech ve Spálené ulici) a Dlážděná (v obou směrech v Dlážděné ulici).

Změny zastávek autobusů:

Pro noční autobusové linky číslo 505 a 511 budou dočasně zřízeny zastávky:

 • Nábřeží Kapitána Jaroše (mezi zastávkami Vltavská a Dlouhá třída) – pro směr Jižní Město, respektive Nádraží Hostivař v tramvajové zastávce,
 • Strossmayerovo náměstí (mezi zastávkami Dlouhá třída a Vltavská) – pro směr Sídliště Čimice, respektive Čakovice v ulici Dukelských hrdinů v tramvajové zastávce.
 • Přemístěna bude zastávka Vltavská pro směr Sídliště Čimice, respektive Čakovice z nábřeží Kapitána Jaroše do tramvajové zastávky (u metra).
 • Pro noční autobusové linky číslo 504, 505, 509 a 511 bude mezi zastávkami Hlavní nádraží, respektive U Památníku a Masarykovo nádraží zřízena zastávka Dlážděná v dočasně zřízené tramvajové zastávce.

Mapa:

Lazarská - Jindřišská

Informační letáky:

Jízdní řády:

Fotografie z výluky:

25. 4. 2014…

6. 5. 2014…

20. 5. 2014…

3. 6. 2014…

27. 6. 2014 – Konečná fáze

27. 6. 2014 – Slavnostní otevření

Zveřejněno: 27. 4. 2014
Aktualizováno: 27. 6. 2014
Autor: Martin Chour

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *