Harfa – Starý Hloubětín

 

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati dochází od 4:30 hodin v neděli 1. září 2013 do 0:30 hodin ve středu 13. listopadu 2013 k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Harfa – Starý Hloubětín.

Změna linek:

8, 25, 52, 512

Zrušené linky během výluky:

žádné

Náhradní doprava:

X- 25 (standardní bus, Českomoravská – Nádraží Libeň – Hloubětín – Lehovec – Sídliště Lehovec – Hloubětín – Nádraží Libeň – Českomoravská)

512 (standardní bus, Linka číslo 512 je v nočním provozu prodloužena po trase Ve Žlíbku – Hejtmanská – Lehovec – Hloubětín – Kbelská – Podkovářská – Harfa)

Opatření během výluky:

  • Linka číslo 8 je ze zastávky Nádraží Libeň odkloněna do obratiště Harfa, kde je ukončena. Výstupní zastávka je zřízena v ulici U Harfy, nástupní v ulici Čerpadlové.
  • Linka číslo 25 je ve směru od Vypichu zkrácena do zastávky Palmovka. Výstupní zastávka je zřízena v ulici Zenklově, nástupní v ulici Na Žertvách.
  • Noční linka číslo 52 je ze zastávky Nádraží Libeň odkloněna do obratiště Harfa, kde je ukončena. Výstupní zastávka je zřízena v ulici U Harfy, nástupní v ulici Čerpadlové
  • Linka číslo 512 je v nočním provozu prodloužena po trase Ve Žlíbku – Hejtmanská – Lehovec – Hloubětín – Kbelská – Podkovářská – Harfa

Jízdní řád

Fotografie z výluky:

Zveřejněno: 29. 9. 2013
Aktualizováno: 2. 9. 2014
Autor: Martin Chour

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *