Moráň – Albertov – Otakarova

 

Z důvodu rekonstrukce kanalizace je od 1.7. (0:30) do 1.9. (0:30) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Moráň – Albertov.

Linky 14, 18, 24, 93 a 95 jsou ze zastávky Moráň odkloněny přes zastávky Palackého náměstí a Výtoň do zastávky Albertov a dále po svých trasách.

výluková mapka (zdroj: ROPID)

Od 9.8. do 1.9. je vyloučen i úsek Moráň – Otakarova.

Linka 7 je ve směru z Radlické odkloněna ze zastávky Zborovská přes zastávky Palackého nám. (u metra) – Moráň (Z) – Karlovo nám. – Štěpánská – I. P. Pavlova – Nám. Míru – Jana Masaryka – Krymská – Ruská – Vršovické nám. a Čechovo nám. (Moskevská ul.) do zastávky Koh-i-noor a dále po své trase.

Linka 13 je ve směru z Černokostelecké odkloněna ze zastávky Čechovo nám. (T – ul. Moskevská; Z – ul. Minská) přes zastávky Bohemians – Nádraží Vršovice – Otakarova – Nám. Bratří Synků – Nuselská radnice – Palouček – Pražského povstání a Na Veselí do zastávky Vozovna Pankrác, kde je ukončena.

Linky 14 a 93 jsou ve směru z Vysočanské, resp. Sídliště Ďáblice odkloněny ze zastávky Karlovo nám. přes zastávky Štěpánská – I. P. Pavlova – Bruselská – Pod Karlovem a Nuselské schody do zastávky Nám. Bratří Synků a dále po svých trasách.

Linka 18 je ve směru od Nádraží Podbaba odkloněna ze zastávky Moráň přes zastávky Palackého nám. (u metra) – Palackého nám. (na nábřeží) a Výtoň do zastávky Podolská vodárna, kde je ukončena.

Linka 24 je ve směru od Sídliště Ďáblice odkloněna ze zastávky Moráň přes zastávky Palackého nám. (u metra) – Zborovská – Anděl – Na Knížecí a Plzeňka do zastávky Smíchovské nádraží, kde je ukončena.

Linka 95 je ve směru z Březiněveské odkloněna ze zastávky Karlovo nám. přes zastávky Štěpánská – I. P. Pavlova – Bruselská – Pod Karlovem a Nuselské schody do zastávky Otakarova a dále po své trase.

Během výluky je zavedena náhradní autobusová doprava X7 (denní provoz) a X93 (noční provoz) v trase OTAKAROVA – Divadlo na Fidlovačce – Svatoplukova – Ostrčilovo náměstí – Albertov – Výtoň – Albertov – Ostrčilovo náměstí – Svatoplukova – Divadlo na Fidlovačce – OTAKAROVA.

výluková mapka (zdroj: ROPID)

Od 1.9. do 28.9. jsou vyloučeny úseky Moráň – Otakarova a Výtoň – Albertov.

Linka 4 je po dobu výluky zrušena.

Linka 7 je ve směru z Radlic odkloněna ze Zborovské přes zastávky Palackého náměstí (u metra) – Moráň (Z) – Karlovo náměstí – Štěpánská- I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Jana Masaryka – Krymská – Ruská – Vršovické náměstí – Čechovo náměstí (v ul. Moskevské) do zastávky Koh-i-noor a dále po své trase.

Linka 13 je ve směru z Černokostelecké odkloněna z Čechova náměstí (T – Moskevská ul.; Z – Minská ul.) přes zastávky Bohemians – Nádraží Vršovice – Otakarova – Náměstí Bratří Synků – Nuselská radnice – Palouček – Pražského povstání a Na Veselí do zastávky Vozovna Pankrác, kde je ukončena.

Linky 14 a 93 jsou ve směru z Vysočan odkloněny ze zastávky Karlovo náměstí přes zastávky Štěpánská – I. P. Pavlova – Bruselská – Pod Karlovem a Nuselské schody do zastávky Nám. Bratří Synků a dále po svých trasách.

Linka 18 je vedena polookružně v trase Nádraží Podbaba – … – Albertov – Výtoň – Palackého nám. – Karlovo nám. – … – Nádraží Podbaba.

Linka 23 je ve směru z Královky odkloněna ze zastávky Národní třída přes zastávky Vodičkova – Lazarská – Václavské náměstí – Jindřišská a Masarykovo nádraží do zastávky Bílá Labuť, kde je ukončena.

Linka 24 je vedena polookružně v trase Březiněveská – … – Albertov – Výtoň – Palackého nám. – Karlovo nám. – … – Kobylisy.

Linka 95 je vedena polookružně v trase Vozovna Kobylisy – … – Albertov – Výtoň – Palackého nám. – Karlovo nám. – … – Vozovna Kobylisy.

Jako náhrada za linku 4 je dočasně zřízena linka číslo 34 v trase SÍDLIŠTĚ BARRANDOV – Poliklinika Barrandov – Chaplinovo náměstí – K Barrandovu – Geologická- Hlubočepy – Zlíchov – Lihovar – ČSAD Smíchov (x) – SMÍCHOVSKÉ NÁDRAŽÍ.

V nočním provozu je zřízena linka 90 v trase ÚSTŘEDNÍ DÍLNY DOPRAVNÍHO PODNIKU – Na Homoli (x) – Malešická továrna (x) – Depo Hostivař (x) – Černokostelecká – Nové Strašnice – Zborov-Strašnické divadlo – Solidarita – Vinice (Z) – Vozovna Strašnice (Z) – Nad Primaskou (T) – Strašnická – Průběžná – Kubásnké náměstí – Slavia – Koh-i-noor – Bohemians – Nádraží Vršovice – Otakarova (Z) – NÁMĚSTÍ BRATŘÍ SYNKŮ (T).

Zavedena je též náhradní autobusová doprava X7 (denní provoz) a X93 v trase OTAKAROVA – Divadlo na Fidlovačce – Svatoplukova – Ostrčilovo náměstí – Svatoplukova – Divadlo na Fidlovačce – OTAKAROVA.

Dále je zavedena linka X18 v trase Výtoň – Ostrčilovo náměstí.

výluková mapka (zdroj: ROPID)

Autor: Jakub Havlíček
Zveřejněno: 28. 6. 2017
Aktualizováno: 6.8.2017, 2.9.2017

2 Responses to Moráň – Albertov – Otakarova

  1. Dana říká:

    Bude od září 2017 v provozu tramvajová linka číslo 21 směr Radlická?
    Děkuju

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.